KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15601001
nr 1560 1001
Dang Lebadang (1921-2015), Vietnam. Signerad, komposition. Olja på duk, 45x37 cm, yttermått inklusive ram: 50x42 cm
Utrop:
8.000 kr
Såld:
5.800 kr
måndag 28 augusti 2023
kl 20:26:11
5.000 kr
5.200 kr
5.600 kr
- Klassiska
28 aug
Klassiska
Läs mer om Klassiska